Chelsea kalon në epërsi ndaj BATE Borisov (VIDEO)

Pëlqej
Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj BATE Borisov në "Borisov Arena".

Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Olivier Giroud në minutën e 53'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 58'. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori