Chelsea-Manchester: Formacionet e mundshme
Albeu.com
U publikuan formacionet e mundshme të ekipeve që do të luajnë sonte në finalen e Ligës së Kampionëve. Albeu.com do te informacione minute pas minute gjate tere ndeshjes se sontme.Sfida për finalen e madhe të Moskës filloi që dje teksa dy teknikët e skuadrave të Chelsea-t dhe Manchesterit dolën në konferencë për shtyp për të dhënë përshtypjet e para për vigjiljen e sfidës mënyrën sesi do ta përballojnë atë.
Sikundërse mësohet formacionet e mundshme të ekipeve që do të luajnë në finalen e Ligës së Kampionëve, janë:

CHELSEA: Cech - Essien, Terry, Ricardo Carvalho, A. Cole - Ballack, Makelele, Lampard - J. Cole, Drogba, A. Shevchenko
Trajner: Avram Grant (IZR)

MANCHESTER UNITED: Van der Saar - Wes Brown, Ferdinand, Vidic, Evra - Carrick, Hargreaves, Scholes - Ronaldo, Rooney, Giggs
Trajner: Alex Ferguson (ANG)

Arbiter: Lubos Michel (SLLO)

Albeu.com do te ndjeke ndeshjen, duke u ofruar informacione minute pas minute gjate tere ndeshjes se sontme.
Shtuar më 21/05/2008, ora 17:27
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori