Chelsea më vështirë se Levante
Lionel Messi
Lionel Messi ka deklaruar se takimi i të mërkurës mbrëma kundër Chelseat në kuadër të Ligës së Kampionëve do të jetë më i vështirë sesa sfida e të shtunës ndaj Levantes.

Blaugranët u gjetën në disavantazh prej një goli, ndërsa argjentinasi realizoi dy herë për të mbajtur gjallë shpresat për titull.

“Duhet të vazhdojmë kështu. Tani duhet të mendojmë për Chelsean, kjo është ndeshja më e rëndësishme. Do të jetë shumë më e vështirë sesa ndeshja ndaj Levantes”, ka thënë numri dhjetë.

Ndeshja e parë gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve mes Chelseat dhe Barcelonës zhvillohet të mërkurën mbrëma në Stamford Bridge. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2012, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori