Chelsea, Mourinho kërkon përforcimin e parë
Sipas asaj që raporton tabloidi britanik "Daily Star" këtë mëngjes, trjneri portugez i Real Madrid Jose Mourinho ka pranuar të rikthehet te Chelsea sezonin e ardhshëm. Në këtë pikë, sipas asaj që shkruan britanikja, "Special One" i ka kërkuar presidentit të "Bluve" përforcimin e parë për skuadrën.

Bëhet fjalë për ish sulmuesin brazilian të Portos, që aktualisht luan te Zenit St.Peterburg, Hulk. Njohje e vjetër dhe e simpatizuar nga Jose Mourinho. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2013, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori