Chelsea, Mourinho ofron 30 mln sterlina për Benatia
Pëlqej
Chelsea futet seriozisht në garë për mbrojtësin e Romës Mehdi Benatia. Jose Mourinho ka bindur Abramobivh të investojë 30 milionë sterlina (rreth 37,5 milionë euro) për të marrë mbrojtësin maroken që kërkohet me forcë edhe nga Manchester United.

Chelsea pasi shiti David Luiz te PSG hodhi sytë nga francezi i Portos Elaquim Mangala, por ky i fundit duket shumë pranë Manchester City, ndaj dhe Benatia mbetet objektivi kryesor. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori