Chelsea mposht Arsenal, ngjitet në krye të Premier Ligë (VIDEO)
Skuadra e Chelsea-t ka arritur të marrë tre pikë në përballjen e sotme kundër Arsenal. Me Golat e realizuar nga Fernando Torres dhe Vermaelen Chelsea ngjitet në vendin e parë në Premier Ligë me 16 pikë.

Ndeshaj përfundoi në rezltat 2-1 në favor të skudrës së teknikut Di Matteo ndërsa goli i vetëm i Arsenal u realizua nga Gervinho. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2012, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori