Chelsea mposht pastër Brightonin dhe është shumë afër United (VIDEO)

Chelsea ka marrë një fitore të pastër me shifrat 2-0 ndaj Brightonit në "Stamford Bridge".

Golat për Blutë e Londrës i shënuan, Alvaro Morata dhe Marcos Alonso.

Pas kësaj fitoreje, Chelsea mbetet në vendin e tretë më 42 pikë, një më pak se sa Manchester Unitedi në vendin e dytë. /albeu.com/

Shtuar më 26/12/2017, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori