Chelsea mposhtet nga Valencia në "Stamford Bridge" (VIDEO)
Ne ndeshjen e parë për fazën e grupeve të Champiosn League, Chelsea është befasuar nga Valenciashtëpi.

Pjesa e parë u mbyll në barazimin pa gola edhe pse rastet nuk munguan për të dyja skuadrat.

Miqtë arritën të zhbllokonin rezultatin në minutën e 74’ me sulmuesin kryesor Rodrigo Moreno.

Blutë e Londrës rritën marsh për të mos dalë të paktën pa pikë nga kjo ndeshje dhe rastin më të mirë e pati mesfushori Barkley i cili nuk u tregua i saktë nga pika e penalltisë.

Rezultata minial 0-1 do të ishte dhe rezultati përfundimtar e kësaj ndeshje me vendasit që ben një hap fals në shtëpi. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2019, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori