Chelsea nis operacionin "flash" tek Bayern Munich
Sky Sport sapo ka raportuar lajmin e fundit i cili vjen nga Stamford Bridge.

Sky në Gjermani thotë se Chelsea ka një ofertë për mbrojtësin e majtë të Bayern Munchen, Rafinha. Mbrojtësi u kontaktua dhe të mërkurën por si Bayern ashtu dhe lojtari refuzuan tënegocionin, përcjell Albeu.com.

Këtë herë Chelsea do të udhëtojë me një ofertë tjetër tërësisht personale për Rafinhan. /albeu.com/
Shtuar më 31/08/2017, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori