Chelsea nuk e lëshon brazilianin, refuzon ofertat nga Barcelona dhe Atletico
Chelsea ka marrë ofertë nga Barcelona dhe Atletico Madridi për mesfushorin Willian.

35 milionë funte është çmimi që kanë oferuar dy skuadrat spanjolle, por kjo nuk e ka bindur ekipin londinez që të pranoj ofertën.

Sipas mediumeve angleze, Willian është i interesuar të largohet nga Chelsea dhe ka shumë mundësi që kjo të ndodhë në afatin kalimtar të verës.

30 vjeçari është pjesë e “Bluve” të Londrës që nga viti 2013.
Shtuar më 17/06/2019, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori