Chelsea nuk heq dorë nga CR7, Jorge Mendes vendimtar
Pëlqej
Nuk janë vetëm Manchester City dhe Manchester në gjurmët e Cristiano Ronaldo, i cili nuk po kalon një periudhë të mirë te Real Madrid. Sipas asaj që shkruan sot "Sunday Mail", pavarësisht përgënjeshtrimeve të Jose Mourinhos, Chelsea nuk do të heqë dorë nga dëshira për të transferuar në "Stamford Bridge" "Topin e Artë 2013".

Në favor të "Bluve" të Londrës mund të jetë Jorge Mendes, agjenti i Cristiano Ronaldos por edhe i Jose Mourinhos.

Siç iu njoftuam edhe më parë, nëse CR7 zgjedh të shkojë në Premier League pritet të ketë një pagë prej 500 mijë sterlinash në javë. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 12:10
hahhahaah
e Dielë 14 Shtator 2014, Ora 12:57
qka po na duhet ky lojtar me na e infectu ekipin .
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori