Chelsea nuk kënaqet vetëm me Moratan, sulm për një tjetër sulmues
Përkundër konfirmimit të ardhjes së Alvaro Morata, Antonio Conte është ende duke pritur për sulmues.

Sipas todomercato londinezët kanë nusur negociata për nënshkrimin me Fernando Llorente. Independent thekson se Sëansea, ndërkohë, kanë kërkuar rreth 30 milionë paund për ish-sulmuesin e Athletic dhe Juventusit, përcjell Albeu.com.

Lorente dhe një tjetër sulmues do tentohen ti bashkohen Chelseat për të forcuar konkurrencën për sulmuesin e parë në Stamford Bridge. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2017, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori