E FUNDIT/ Pas Durrësit, Gjykata e Tiranës nuk njeh zgjedhjet në Vorë (FOTO LAJM)
Chelsea nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë ndaj BATE Borisov (VIDEO)

Chelsea ka shënar edhe golin e tretë ndaj BATE Boriso në "Stamford Bridge".

Është përsëri ai, Loftus-Cheek që shënon në minutën e 54' dhe realizon hat-trick.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori