Chelsea ofron 100 milion euro për tre yjet e Atletico Madrid (FOTO-LAJM)

Diego Costa
Skuadra e Chelsea-t është e gatshme të ofrojë 100 milion euro për të pasur shërbimet e tre yjeve të Atletico Madridit, Filipe Luisi, Diego Godin dhe Diego Costa.


Filipe Luis, Diego Godin dhe Diego Costa mund të largohet nga Atletico Madrid në drejtim të Chelsea këtë verë. Interesimi i klubit londinez për Diego Costa ndhe Filipe Luisn është i njohur, por sipas gazetës sportive madrilene AS, Chelsea e dëshiron edhe Diego Godinin. Luis dhe Godin thuhet se kanë klauzola prej 24 milion eurove ndërsa Costa 50 milion. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2014, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori