Chelsea ofron 100 milionë euro për mesfushorin e Anglisë
Trajneri i Chelseat, Antonio Conte e ka bërë mesfushorin e Tottemhamit, Del Alli si synimin kryesorë të kësaj vere,

Sipas Don Balon, Chelsea ka bërë gati 100 milionë euro për Alli, i cili do të bëhej lojtari më i shtrenjtë në histori të Anglisë.

Përveç tij, Chelsea është në bisedime edhe e tre skuadra tjera, për transferimin e Bakayoko nga Monaco, Alex Sandro nga Juventus dhe Romelu Lukaku nga Everton. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori