Chelsea ofron 45 mln £ për talentin e Benficas
Chelsea ka shprehur interesim për talentin e Benficas, João Félix.

18-vjeçari po konsiderohet me një të ardhme të ndritur, dhe disa skuadra gjigande evropiane janë hedhur në sulm për t'i siguruar shërbimet e tij.

Njëra ndër to skuadra është Chelsea që po e pëlqen shumë si lojtarë.

Blutë e Londrës do të bëjnë gjithçka për të marrë, pasi "Daily Mirror" ka raportuar se ata do të ofrojnë 45 milionë £ për të dhe do i vendos një klauzolë 105 milionë £. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori