Chelsea ofron 56 milionë euro për mbrojtësin e Juventusit
Chelsea ka kthyer përsëri interesimin për mbrojtësin e majtë brazilian të Juventusit, Alex Sandro.

Blutë e Londrës tentuan transferimin e brazilianit edhe verën e kaluar, por oferta e tyre u refuzua menjë nga klubi torinez.

Raportet e tij jo të mira me trajnerin Massimiliano Allegri dhe mungesa e minutave këtë sezon, mund të shtyjnë Sandron që të ndërrojë ambient.

Për brazilianin interesim ka shprehur edhe skuadra tjetër angleze, Manchester United. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2018, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori