Chelsea ofron para plus talentin anglez për Pulisic
Chelsea po planifikon që në janar të bëjë një transferim të madh, që të përforcojë skuadrën për në fazën e dytë.

Skuadra londineze dëshiron ta transferoj Christian Pulisicin nga Dortmund.

Sipas mediave angleze, Chelsea po mendon që ta ofroj Callum Hudson-Odoin dhe një shumë të parave për transferimin e anësorit.

Blutë do të shesin talentin anglez, por me të drejt ri-blerje të kartonit. /albeu.com/
Shtuar më 30/12/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori