Chelsea përmbys rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO)


Chelsea ka përmbysur rezultatin ndaj Sheffield United.

Pas golit të miqve, djemtë e Lampard reaguan duke barazuar fillimish me Abraham në minutën e 23' dhe më pas me Chillëel në minutën e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2020, ora 19:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori