Chelsea refuzon ofertat e Juventusit dhe Dortmundit për mbrojtësin e talentuar
Chelsea po mundohet që të mbajë talentet që po nxjerrin nga akademia.

Mbrojtësi Andreas Christensen është frustruar me trajnerin Maurizio Sarri, pasi shumicën e kohës është lënë në stol.

Por sot Juventusi dhe Borussia Dortmund kanë qenë të interesuar për danezin.

Drejtuesit e Chelseat i kanë hedhur poshtë këto oferta, pasi është i pashitshëm. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2019, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori