Chelsea refuzon ofertën e top-klubit evropian për Alonson
Ai ka kontratë deri më 2021 dhe Chelsea e konsideron të pashitshëm.
Sipas “Marcas”, Chelsea i ka thënë “jo” ofertës së PSG-së.

Spanjolli ka kontratë deri më 2021 dhe Chelsea e konsideron të pashitshëm.

Për Alonson interesim kishin shprehur edhe Real Madrid e Atletico Madrid.

Shtuar më 22/08/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori