Chelsea rikthehet te fitorja, mposht 2-0 Fulhamin e Ranierit (VIDEO)

Chelsea është rikthyer te fitorja në “Premier League”, pas humbjes 3-1 nda Tottenhamit. Skuadra e drejtuar nga Mauricio Sarri ka mposhtur 2-0 në shtëpi Fulhamin e Claudio Ranierit, shkruan Albeu.com.

Golat për blutë u shënuan nga Pedro që në minutën e 4, dhe nga talenti 22 vjecar Ruben Loftus-Cheek në minutën e 82.

Pas kesaj fitore Chelsea ngjitet përkohsisht në vëndin e 3 me 31 pikë. /albeu.com/

Shtuar më 02/12/2018, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori