Chelsea sërish zhgënjen
Pëlqej
Premier League
Chelsea nuk arrin të fitojë sërish në kampionat dhe gjendja sa vjen e rëndohet më shumë për ekipit kryeqytetas. Pas dy humbje rradhazi Chelsea ka barazuar në fushën e Neëcastle me rezultatin 1-1. Shpëtimtari i bluve ka qënë këtë rradhë Kalou pasi ka barazuar rezultatin në minutën e fundit të pjesës së parë pas avantazhit në minutën e 6 të Carroll për vendasit.

Chelsea pas këtij barazimi ka humbur vendin e parë duke ia lënë atë Manchester United dhe tani gjendet në vendin e dytë me të njëjtat pikë sa edhe Arsenal me 29 pikë.(albeu.com)
Shtuar më 28/11/2010, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori