Chelsea shënon dy gola të shpejtë ndaj BATE Borisov (VIDEO)Chelsea ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj BATE Borisov në "Stamford Bridge".

Ai që i ka shënuar të dy gola është mesfushori, Ruben Loftus-Cheek në minutat (2' & 8').

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 15'. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori