Chelsea shkatërron Sauthampton (VIDEO)
Pëlqej
Skuadra e Chelsea-t ka shkatërruar me reuzultatin 5-1 skuadrën e Sauthampton-it në ndeshjen e vlefshme për FA CUP. Një paraqitje të mirë ka bërë edhe sulmuesi senegalez, Demba Ba i cili ka shënuar dy gola.

Golat e tjerë për Chelsean u shënuan nga Moses, Ivanovic, dhe Lampard me anë të një penalltie. Ndërsa për Sauthampton shënoi Rodriguez. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori