Chelsea shpejton të nënshkruajë me lojtarin, para se të rinovojë me Juventusin
Chelsea mbetet i interesuar për mbrojtësin e majtë, Alex Sandro.

Juve i ka ofruar një kontratë të re brazilianet dhe pritet që lojtari ta firmosë atë në ditët në vijim. Por Chelsea është pas dere dhe endohet se është i gatshëm të shpenzojë 60 milionë paund për ta pasur në ekipin e Contes, përcjell Albeu.com.

Trajneri italian këmbëngul për Alex Sandro pasi është i vetëdijshëm për aftësitë e mbrojtësit të majtë. /albeu.com/
Shtuar më 26/07/2017, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori