Chelsea siguron tre pikë pa vuajtje ndaj Watford (VIDEO)
Skuadra londineze, Chelsea ka arritur të shënoj fitore të lehtë kundër Watford me rezultat 3:0.

Golat për londinezët i shënuan Giroud(28′), Willian(43′) dhe Barkely(92′).

Me këtë fitore, Chelsea rikthehet në pozitën e katërt dhe arrin kuotën e 57-pikëve, dy më shumë se United që gjenden në pozitën e pestë.

Leicester që është në pozitën e tretë ka një pikë më shumë se Watford./
Shtuar më 04/07/2020, ora 23:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori