Chelsea: Torres tek Milani
Pëlqej
Fernando Torres është lojtar i Milanit dhe këtë e ka zyrtarizuar klubi i Chelsea.

Spanjolli do të huazohet për dy vite tek Milani.

Klubi anglez theksoi se tashmë është arritur marrëveshja, dhe priten vetëm vizitat mjeksore dhe arritja e marrveshjes personale e sulmuesit me klubin italian (paga).
Shtuar më 29/08/2014, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori