Chelsea u rikthehet fitoreve (VIDEO)
Chelsea i është rikthyer fitoreve në Premierligë. Pas humbjes nga Crystal Palace, “Blutë e Londrës” triumfuan 3:1 ndaj Bournemouthit.

Autogol nga Smithi, Eden Hazard dhe Marcos Alonso u shënuanlistën e realizuesve për Chelsean, ndërsa golin e nderit për vendasit e shënoi joshua King. /Albeu.com/
Shtuar më 08/04/2017, ora 20:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori