Chelsea zëvendëson Moratën me yllin e Serie A
Skuadra e Chelsea duket se e ka humbur besimin te sulmuesi Alvaro Morata. Bomber spanjoll ka humbur vendin e titullarit dhe tashmë duhet t’i ndjekë ndeshjet nga stoli.

Së fundmi sipas mediave britanike, drejtuesit e skuadrës angleze kërkojnë të sigurojnë shërbimet e sulmuesit që po shkëlqen me Xhenoan, Krzysztof Piatek. 23 vjeçari ka shënuar plot 17 gola këtë sezon çka ka zgjuar interesimin e Chelsea dhe disa klubeve të tjera europiane. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2018, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori