Chicharito: Luka Modriç duhet të konkurrojë për topin e artë
Meksikani Javier Chicharito ka cilësuar kroatin Luka Modriç si nje nga 3 favoritët për topin e arte.

Meksikani tha se Modriç ka vite që luan në nivele te larta dhe kjo duhet të shpërblehet me një pjesëmarrje në top 3.

Chicharito luajti me Modriç për një vit në sezonin 2014-2015 dhe Luka Modriç i ka asistuar në 7 prej golave të tij. /albeu.com /
Shtuar më 05/06/2017, ora 21:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori