Chiellini kritikon Juventusin pas humbjes
Kapiteni i skuadrës së Juventusit, Giorgia Chiellini ka theksuar pas humbjes me Manchester United se skuadra duhet ta ulë kokën dhe të punojë fort.

“Ne duhet të mësojmë nga ky lloj gabimi. Kemi qenë në kontroll të ndeshjes gjatë gjithë kohës, por të jemi të sinqertë, u vetëkënaqëm shumë dhe lejuam rreziqe krejtësisht të panevojshme. Ndoshta duhet ta ulim kokën dhe të përqendrohemi në mënyrën si duhet të luajmë në çdo ndeshje”, tha Chiellini. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori