Chievo: Zgjat vetëm 4 jave aventuara e Gan Piero Venturës
I konsideruar si fajtori kryesor i eleminimit të Italisë nga Botërori fiks një vit më parë Gan Piero Ventura, shkarkohet dhe nga Stoli i Chievos vetëm pas 4 javësh.

Skuadra nga Verona ketë sezon ndodhet në vëndin e fundit me 0 pikë nje nisje mjaft e keqe cka rrezikon seriozisht rënjen në serinë B.
Dhe kjo ka sosur durimin e presidentit Kambedelli duke mos toleruar aspak ish trajnerit të Italisë.

Ndërkohë ndeshjen e radhës Chievo do ta ketë mjaft të vështirë në transfertë ndaj Napolit./albeu.com/

Shtuar më 14/11/2018, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori