Christian Vieri në Florida me të dashurën e re (FOTO LAJM)

Dashuri e re për Christian Bobo Vierin, që është fotografuar nga paparacët në Miami në shoqërinë e një bruneje. Ish futbollisti i njohur i kombëtares italine, Inter dhe Milan viziton shpesh herë kohëve të fundit plazhet e Floridës. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori