Cikalleshi: Na mbështesni sepse NE BESOJMË!
Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi ka thënë se Kombëtarja mund t’ia dalë mbanë përballë Serbisë më 8 tetor, për t’a siguruar kualifikimin në Europian.

“Vëllezër, miq, dashamirës. Nga sot, deri në minutën e 90′ të datës 8 tetor, falë mbështetjes suaj, ne mund t’ia dalim me sukses në këtë ndeshje historike. Na mbështesni çdo moment! Ne besojmë”, ka shkruar sulmuesi në Facebook.

Pas disa lojërave të bukura dhe goditjeve në shtyll, Cikalleshi tashml shpreson që t’a gjejë golin e parë në fanellën e Shqipërisë, pikërisht kundrë Serbisë. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2015, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori