Cikallesi i mohon ekipit të tij fitoren, duke humbur një 11-metërsh
Pëlqej
Sokol Cikalleshi ksihte restin më të mirë në duar për të mos lënë që Osmanlispori dhe Antaliaspori ta mbyllnin në një barazim pa bola.

Ai pati rastin më të mirë të sfidës, teksa shpërdoroi një 11-metërsh në minutën e 55-të të sfidës. Goditja e kavajasit shkoi shumë lart traut të portës, dhe kështu i hoqi fitoren nga duart ekipit të tij.

Ekipi i tij vazhdon të mbetet në vendin e parafundit në renditje, me 20 pikë./albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori