Cila e fiton La Ligën? Valverde befason me përgjigjen
Ish-trajneri i Barceonës Ernesto Valverde ka pohuar se Real Madrid është favorit për ta fituar titullin e La Ligas këtë sezon.

Valverde u përgjigj duke thënë "Madridi është i fortë dhe shumë i përqëndruartitullin".

Spanjolli u largua nga Barcelona pas humbies 3-2 nga Atletico Madrid dhe në vend të tij erdhi Quique Setien.

Shtuar më 14/02/2020, ora 23:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori