Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Cili ekip kërkon shërbimet e Jesus duhet ti paguaj Cityt 100 milion euro
Manchester City e ka vendosur çmimin për Gabriel Jesusin. Klubet e interesuara për sulmuesin e rrezikshëm brazilian duhet t’i paguajnë 115 milionë euro

Gabriel Jesus është futbollist i rëndësishëm i Manchester Cityt.

Mirëpo, sulmuesi i rrezikshëm brazilian nuk është edhe i pashitshëm.

Sipas tabloidit britanik "The Sun", kampioni aktual anglez ia ka vënë çmimin përfaqësuesit brazilian.

Klubi që synon ta transferojë Gabriel Jesusin duhet t’i paguajë hiç më pak se 115 milionë euro.

Paris Saint-Germaini dhe Bayern Munichu thuhet se janë të interesuar për futbollistin.

Sidoqoftë, "Citizens" nuk e kanë ndërmend të lëshojnë pe në asnjë rast dhe i duan mbi 100 milionë euro për të.

Jesus i ka realizuar 3 gola në 7 ndeshje të Premierligës këtë sezon me Cityn.
Shtuar më 28/10/2019, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori