Cili klub ka arritur marrëveshjen për Iscon?
Siç raportohet ylli i Real Madridit është transferuar tek Arsenali, duke arritur marrëveshjen me një çmim prej 45 milionë euro.

Topçinjtë kanë bërë ofertë për 23 vjeçarin gjatë afatitit kalimtar të janarit, por që ishte refuzuar nga Real Madridi, shkruan The Sun, transmeton Telegrafi.

Po ashtu raportohet se Real Madridi dhe Arsenali kanë arritur marrëveshje që klubi i Arsene Wenger të jetë klubi i parë që mund të sigurojë shërbimet e Iscos në afatin kalimtar të verës. /Albeu.com/
Shtuar më 05/02/2016, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori