City, 150 milione euro per Gerrardin e Torresin
Albeu.com
Krerët e Manchester Cityt kanë bërë gati ofertën për dy futbollistët e Liverpoolit, mesfushorin Steven Gerrard dhe sulmuesin Fernando Torresh, shkruan të dielën "News of the World".
Trajneri i Cityt, italiani Roberto Mancini, është i gatshëm t'i paguajë Liverpoolit një dëmshpërblim prej 150 milionë eurosh për Gerrardin dhe Torresin. Dyshja e lojtarëve ka kontrata me Liverpoolin deri në qershorin e vitit 2013.
Shtuar më 22/02/2010, ora 20:21
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori