City – Barcelona, ja formacionet zyrtare
Manchester City dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

City: Vaballero, Zabaleta, Stones, Otamendi, Kolarov, Fernandinho, Gundogan, Sterling, Silva, De Bruyne, Aguero

Barcelona: Ter Stegen, Sergi, Roberto, Mascherano, Umtiti, Digne; Busquets, Rakitic, André Gomes; Messi, Luis Suárez y Neymar./Albeu.com/
Shtuar më 01/11/2016, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori