City-Chelsea, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

CHELSEA (4-2-3-1)
Chelsea kryesues i Premier Leagues, me 12 pikë të plota pas 4 ndeshjesh, udhëton sot drejt Manchesterit për tu përballur me kampionët e City-t. Superndeshja e kësaj të diele luhet në ora 17:00 dhe ve përballë dy prej ekipeve pretendentë për fitimin e titullit kampion në Angli.

Një fitore e ekipit të Jose Mourinhos do ta çonte në +8 diferencën me ekipin e Manuele Pellegrinit, ndërsa e kundërta do ta çonte në -2 diferencën mes Chelseat dhe Manchester City-t. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori