City do të tentojë Dzekon
Pëlqej
Edin Dzeko
Sipas të përditshmes angleze, The Mirror, sulmuesi I Wolfsburgut, Edin Dzeko qëndron një nga objektivat primarë të Manchester City, I cili në merkaton e janarit do të kërkojë të shesë disa lojtarë në mënyrë që të mbledhë rreth 50 milionë euro të kërkuara nga klubi gjerman. Ata që do të largohen janë Adebayor, Philips, Lescott, Given Bridge dhe Santa Cruz.(albeu.com)
Shtuar më 21/11/2010, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori