City e mposht Sunderlandin e Januzajt (VIDEO)
Skuadra e Pep Guardiolas në ‘Stadium of Light’ ka mposhtur Sunderlandin 0-2, me nga një gol të shënuar në secilën pjesë.

Sergio Aguerominutën e 42-të dhe Saneminutën e 59-të, shënuan për fitoren e Cityt, që tani me 55 pikë zë vendin e tretë në Premierligë./Albeu.com/
Shtuar më 05/03/2017, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori