City i bën një ofertë Sevillias
Manchester City është një ekip buja. Së fundmi qytetarët i kanë ofruar Mangalan Sevillas.

Mangala mund të kthehet në Spanjë. Valencia nuk mundi të ushtronte opsionin e tyre të blerjes në fund të marrëveshjes së huazimit të vitit të kaluar për shkak të çmimit të tij të lartë, përcjell Albeu.com.

Guardiola nuk mendon se lojtari do të ketë hapsirat e mjaftueshme sa për ta dëshmuar veten tek Manchester City dhe tani Manchester City po e ofron atë në huazim për Sevillian. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori