City lë shumë mbrapa Liverpoolin për Virgil van Dijk
Manchester City është shumë më para se rivali kryesorë Liverpool për yllin, Virgil van Dijk.

The Telegraph shkruan se City e do holandezin dhe janë gati të paguajnë për të mbi 65 milionë euro. Liverpool dhe Chelsea, vazhdojnë të mbesin në garë, por City e ka marr primatin.

Mësohet se qytetarët e duan që në janar mbrojtësin e Southamphton. /albeu.com/

Shtuar më 26/12/2017, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori