City, Mancini prishet me skuadrën
Pëlqej
Mancini
Humbja e dytë rradhazi në Premier League, këtë herë në fushën e Ëolverhamptonit I cili gjendet I parafundit në tabelën e klasifikimit, vënë në diskutim qëndrimin e mancinit ende në pankinën e Manchester City. Dhe për më tepër e përditshmja britanike Thë Sun rrëfen se tekniku ka skuadrën kundra. Sipas tabloidit anglez, një burim I brendshëm I Cityt tregon se skuadra është në rrëmujë totaled he që asnjëri prej lojtarëve nuk ka më respektin minimal për trajnerin madje duke pyetur dhe me zë të lartë se kur do të largohet Mancini.(albeu.com)
Shtuar më 01/11/2010, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori