City me sytë nga Higuain
I ulur në stolin e Real Madrid nga sulmuesi francez Karim Benzema dhe i padëshirueshëm për skemat e trajnerit Jose Mourinho, bomberi argjentinas Gaonzalo Higuain mund të përfundojë në Premier League sezonin e ardhshëm.

Siç raporton sportivja spanjolle "Marca", Manchester City, i cili pritet të largojë gjatë verës sulmuesin Edin Dzeko, po shfaq një interes të madh për "El Pipita".

Priten zhvillime të rëndësishme në muajt në vijim.../albeu.com/
Shtuar më 19/02/2013, ora 15:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori