City nuk heq dorë nga Cavani
Largimi i Mario Balotellit nga Manchester City pritet të jetë më pak i dhimbshëm seç pritej. Klubi i sheikut Mansour i ka prezantuar tashmë ofertën prej 55 milionë eurosh për Edinson Cavanin, por oferta e Txiki Begiristan është refuzuar nga Aurelio De Laurentiis.


Por pavaërsisht kësaj kampionët e Premier League nuk janë dorëzuar. Sipas asaj që raportojnë mediat në Angli dhe Itali, Citiziens do të kthehen në sulm për bomberin uruguajan në merkaton e verës. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2013, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori