City nuk ka të ndalur (VIDEO)
Tevez
Manchester City fiton dhe tani sheh më nga afër Chelsean. Në ndeshjen e sotme kundër modestëve të Blackpool, City fiton 3-2 plot emocion. Ka qënë Tevez ai që ka zhbllokuar rezultatin në minutën e 67. Në minutën e 78 Hareëood barazon. Vetëm një minutë më vonë Tevez kthen për të dytën herë Cityn në avantazh. Kur gjithçka dukej se po përfundonte Silva shënon dhe golin e tretë të Cityt në minutën e 90. Pikërisht në këtë minutë Taylor-Fletcher shënon edhe golin e dytë të Blackpool dhe me këtë rezultat mbyllet ky takim

Manchester City ngjitet në kuotën e 17 pikëve, 2 më pak se Chelsea dhe është kthyer në një kërcënim të vërtetë të Bluve të Ancelottit. (albeu.com)


Shikoni golat:

<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/q5HrFCO9qTEujmJfbSzH/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>
Shtuar më 17/10/2010, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori